Kes on Leila?

 
Tere!Minu nimi on Leila Tael-Mikešin. Lugejad teavad mind ka Daria666-na. Eelpool nimetatud pseudonüümi olen kasutanud oma varasemat loomingut avaldades ning portaalis poogen.ee figureerin Dariana veel praegugi.
Kirjutama hakkasin kaheteistkümne aastaselt. Algsetest seiklus-armastusjutukestest said pikapeale ulmelisema sisuga teosed. Laiema lugejaskonna saavutasin vihikusse käsitsi kirjutatud looga "Aleana ehk kukkumine küülikuurgu". Sellest loost kasvas aja jooksul välja "Hullude" saaga-kuueosaline mahukas romaan. Kui "Hullud" internetis ilmusid, oli esimene vihik juba aastaid ühe lugeja hoole all olnud ning "Aleana" lugu sai taastatud mälu järgi pärast seda, kui ülejäänud viis osa juba valmis olid. Umbes kümme aastat pärast esimest "Aleana" versiooni sain ka esimese käsikirja tagasi. Ega palju erinevusi polnudki. See seletab ka "Hullude" saaga algusosa drastilist erinevust ülejäänutest ja pisut lapsikut stiili. Lugu kirjutades ma ju olingi alles laps ja järgmiste osade tegelased olid edasi arenenud minuga koos.
Pärast "Hulle" olen kirjutanud paraja hulga lühijutte, mõne luuletuse ja romaani "Loojate mängud".
Sahtlis on ilmumist ootamas kaks romaani ja üks jutukogu.
Lisaks kirjutamisele joonistan ja tegelen käsitööga. Näidised ja tellimisvõimalus on siin:
https://www.facebook.com/LeilaLooming/
Käesoleval leheküljel avaldan seni erinevatesse portaalidesse laiali paisatud kirjatükid, joonistused ja muudki oma maailmast.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

...

Jälgijad